Arctic Sport Club uudised

Uudised

30.10.2015

Arctic Sport Clubi rattatiim hooajal 2015

Taas on läbi saanud Arctic Sport Clubi rattatiimi sportlaste edukas hooaeg. Võideldud on sellel hooajal nii ebaõnne kui õnnestumistega, mis kokkuvõttes ikkagi meie tegusad spordimehed erinevatele poodiumitele ära mahutas. 

Arctic Sport Clubi rattatiim on pakkunud teravat konkurentsi nii maastiku- kui ka maanteesõidus ning seda mitmetes erinevates võistlussarjades ja üksiksõitudel.

Maastikurattasõidus pakkusid meie sportlased tugevat konkurentsi ühel suuremal mägirattasarjal Hawaii Express Estonian Cup, kus väga korralike tulemusi sõitsid välja erinevatel etappidel Raido Kodanipork ning endiselt paljudele alistamatuks jääv Urmas Karlson. Estonian Cup sarja üldkokkuvõttes jäi Arcticu meeskond (koosseisus Raido Kodanipork, Urmas Karlson, Kert Martma, Lasse Nõlvik, Aivar Ridamäe, Ekke-Kaur Vosman ning Marko Sigus) hetkel 78 tiimi seast 5. kohale. Individuaalselt saavutas Kodanipork sarja kokkuvõttes absoluutarvestuse 6-nda ning vanuseklassi II koha. Väsimatu Urmas Karlson pälvis aga kindlalt omas vanuseklassis võidu.

Maanteesõidus saavutas Arctic Sport Clubi tiimi jalgrattur Kert Martma üha suureneva osalejate arvuga Filter temposõidu karikasarja kokkuvõttes üldarvestuses III kohta ning vanuseklassis võidu. Koostöös oma õpilastega CFC spordiklubist sõideti ühtse meeskonnana tiimide üldarvestuses II positsioonile.

Hooajale hõbedase punkti pani igal sügisel toimuv meeskondlik rattaorienteerumise suurvõistlus –  BikeXdream, kus Arctic Sport Clubi kolmiktiim koosseisus Raido Kodanipork, Kert Martma ning Taaniel Tooming (orienteeruja) saavutas pea 150 meeskonna seast II koha.

Meie ratturid tänavad Arctic Sport Clubi spordiklubi ning kõiki sponsoreid toetuse eest!

Sulge

Tule proovima!

Kutsume Sind meie mõnusasse, hubasesse klubisse külla, et tutvustada klubi võimalusi.

Saada kontakt

   
Sulge