Uudised

10.07.2017

Tallinna Arcticus uus särtsakas fitness-juht

Juba nädalakese toimetab Tallinna Arcticus uus energiline fitness-juht Mariann Kilg. Arcticu sõpradele on ta juba tuttav ning kõige enam teavad teda kindlasti meie zumbatarid.

Mariann on tantsinud „Palestra“ sporttantsuklubis Reet Kreigeri juhendamisel alates 4.ndast eluaastast ning tantsib seal tänaseni.

 

Keskhariduse omandas ta Pirita Majandusgümnaasiumis ning sealt liikus edasi Tallinna Ülikooli kehakultuuri erialale.

Arctic Sport Club’is oli ta umbes pool aastat klubiliige ja seejärel suunas spordiklubi ta Belgiasse Zumba Basic koolitusele. Tagasi tulles ootas teda ees selle uudse treeningu esmaesitlus Eestis – muidugi Arctic Sport Club’is.

 

Seega alates 2009. aasta oktoobrist on Mariann olnud Arctic Spordiklubi treeneriridades.

Selle aja jooksul on ta läbinud väga mitmeid treeneritele suunatud koolitusi ja ideepäevi.

Mõningad neist: EEVL aeroobika treeneri litsentsi 3. tase, Glucker Kolleg’i ja FAF personaaltreenerite koolitused, Zumba Basic ja AquaZumba instruktori koolitused, jooksutreeningute juhendajate koolitus, joogaga seonduvad ja toitumisalased koolitused/ideepäevad ning palju muud. Samuti on teda näha olnud presenteri rollis mitmetel üritustel nii Eestis (erinevatel E-fit ideepäevadel, Nike Training Day) kui ka välismaal.

 

Lisaks treeneritööle on Mariann olnud ka turundus-ja müügispetsialisti ametis ning kinnisvaraäris. Oma panuse on ta andnud ka erinevate ürituste korraldamisse.

 

Vabal ajal meeldib võtta elust kõike mida sel pakkuda on! Üle kõige armastab Mariann liikuda ja proovida uusi asju.

Ekstreemsusi ja adrenaliini süstivad tegevused talle meeldivad – sellega on kindlasti kursis ka tema imelised zumbatarid. Kuna Mariann on pea terve elu tantsuga tegelenud siis muusikal ja tantsul on tema südames eriline koht!   

 

Mariann: "On suur au ja rõõm olla uus Arctic Sport Clubi fitness-juht. Näen, et uus hooaeg saab tulema põnev. Hoiame ikka toimivat vana ja lisame sekka veidi värsket ja uut!"

 

Marianni juhendatavad treeningud: Zumba+venitus, Bodytoning, Zumba, Zumba+ tone, CoreFit45, Personaaltreeningud

 

Tule ja kohtu Marianniga treeningsaalides!

Sulge

Tule proovima!

Kutsume Sind meie mõnusasse, hubasesse klubisse külla, et tutvustada klubi võimalusi.

Saada kontakt

   
Sulge