Uudised

11.08.2017

Meie rühmatreener Nonna Sarana tegi tubli tulemuse Otepää Ironman`il

Meie rühmatreener Nonna Sarana saavutas nädalavahetusel toimunud Otepää Ironman võistlustel enda vanuseklassis 3.koha naiste seas. Oleme tema üle jube uhked ja palusime tal anda väikese tagasiside läbielatule.

Uurisime Nonnalt kui palju oli ta varasemalt triatloniga kokku puutunud:

"Alustasin triatlonis võistlemisega selle aasta juunis. Algul Paide ja Viljandi triatlon, seejärel Tartu Mill Triathlon ja siis juba Otepää Ironman. Seega oli Otepää Ironman mulle neljas triatlon ja põhioskused alade vahetusalades tegutsemiseks on juba omandatud."

 

Tahtsime teada, mis olid mentaalselt kõige raskemad hetked ja kuidas ta neist üle sai:

"Kõige raskem oli rattalt jooksule üleminek, sest ees ootas 21,1 kilomeetrine jooksudistants, aga jalad olid rattasõidust meeletult puised. Sellistel hetkedel aitas mind kõige rohkem see, et sõna otseses mõttes ei mõelnud kordagi sellele, mis kõik veel ees ootas, vaid pigem tundsin rõõmu selle üle, mis juba läbitud oli. Enesehaletsuseks triatlonis kohta ei ole. :-)"

 

"Lõpuemotsioonid olid vägevad - naer ja pisarad läbisegi."

 

Mida aga soovitab Nonna neile, kes on salamisi mõelnud triatlonil osalemisest aga pole julenud esimest sammu teha:

"Neile, kes on Ironmanil osalemisest unistanud, soovitan endas mitte kahelda. Otsus tuleb teha kindel ja siis selles suunas liikuma hakata. Treeningud olgu hästi mitmekesised ja lisaks ujumise-, ratta-, ja jooksutreeningutele teha kindlasti ka üldarendavaid treeninguid."

 

Mis on järgnevad väljakutsed ning kuidas nendeks ette valmistuda:

"Hetkel mul veel uue hooaja plaane kindlalt paigas pole, aga uued väljakutsed on mind ka järgnevatel aastatel kindlasti ootamas. Kui seada endale kindel siht, siis on lihtne ennast läbi aasta "ree peal hoida". Oluline on olla järjepidev ja üksi treenimisel tekkiva rutiini vastu aitavad vahvad rühmatreeningud, mida ka meie spordiklubi ohtralt pakub."

 

"Üks ja väga oluline osa meie õnnelikuks olemisest ongi enesele esitatud väljakutsed ja nende ületamised, mis annavad meile igapäevaeluks tohutult positiivset energiat!"

 

Uuest hooajast näeb Nonnat Tallinna Arcticus lapseootel emadele veetrenne andmas ;)

 

Sulge

Tule proovima!

Kutsume Sind meie mõnusasse, hubasesse klubisse külla, et tutvustada klubi võimalusi.

Saada kontakt

   
Sulge