Uudised

13.09.2017

UUS HOOAEG Tartu Arcticus

Vaata lähemalt, mida uut toob eelolev trennihooaeg Tartu Arcticus.

 

 

UUS TARTU ARCTICUS:

  • Alates 25.09 Body Toning

E kell 12.15 /treener Eve Reitalu/

Body Toning on üld – ja lihasvastupidavust arendav treening. Tund algab  ca 7 minutilise läbi lihtsate liikumiste toimuva üldsoojendusega. Põhiosa harjutuste sooritamisel  kasutame nii oma keha raskust ning  ka  erinevaid abivahendeid nagu  stepipink, bosu, kummilindid, finess-taldrikud ning lisaraskustena hantlid ja  kettad. Treening pakub mõõdukat füüsilist koormust ja annab meeldiva emotsionaalse laengu. Tund sobib nii algajale kui ka kogenud harrastajale,  kuna võimaldab koormust ja harjutuste raskusastet individuaalselt valida. 

 

  •  Alates 27.09 Flow Fit

K 16.20 / treener Eve Reitalu/

Rahulikus tempos sooritatavad, liikuvust parandavad ning  lihaseid toniseerivad harjutused moodustavad ühtse terviku, mis  arendab meid parema vormi ja kaunima rühi suunas. Terve selg on hea enesetunde üks aluseid. Tund koosneb selja ja kogu keha liikuvusharjutustest ning erinevatest  selja - kõhulihaseid  tugevdavatest harjutustest. Treening lõpeb mõnusate lõõgastusharjutustega. Tundi teeme sokkides või paljajalu.

 

  • Alates 30.09 Venitus

L kell 10.00 /treener Elina Saidane/

Uus ja klassikaline venitustund, mis pakub midagi nii kehale kui meelele. Tund algab kerge soojendusega ning ülejäänud aja kasutame ära erinevate venitusharjutuste ning mobiliseerivate liikumiste peale. 

 

  • Alates 29.09 DanceMix

R kell 17.00 /treener Kertu Valjala/

Tund algab soojendusega ja on tantsuline. Stiilid varieeruvad nädalate lõikes. Koreograafiline tund on lõbus ja vahva ning väga tõhus. Tule kindlasti trenni!

 

  • Alates 28.09 ZumbaGOLD

N kell 17.20 /treener Lemme Liis-Aruväli/

ZUMBA GOLD on lihtne tantsuline tund, mis on üles ehitatud Zumba põhisammudel. Tund sobib kõigile – algajatele igas vanuses, seenioritele, liiges- ja seljavalude korral, taastusravi vajajatele, rasedatele, erivajadustega inimestele kui ka edasijõudnutele, kes soovivad põhisammude tehnikat lihvida. Parandame läbi tantsu rühti, kordinatsiooni ja tugevdame süvalihaseid. Tantsime maailma eripaigust pärit tantse nagu cumbia, kõhutants, flamenco, tango ja palju muud põnevat. Zumba Gold on lõbus, emotsionaalne ja positiivse energialaenguga tund. Kui sa naudid eksootilist muusikat, siis tule tantsime koos! :)

 

  • Alates 27.09 STRONG by Zumba

K kell 19.30 /treener Karin Rebane/

Tõhus cardio ja fitness treening, sobib nii treenitutele kui ka neile, kes alles alustavad ja tahavad ennast arendada ning proovile panna.Tegemist intervall treeninguga, harjutused on kõik enda keharaskusega. Tund koosneb 4st osast, millest üks on alati maas matil just kere lihastele. Kindlasti veepudel ja käterätt kaasa, sest higi voolab ojadena.

 

  • Alates 3.10 DanceBody

T kell 17.20 /treener Jaana Nagirnaja/

Klassikalise ülesehitusega body tund, mille esimene pool koosneb koreograafia õppimisest ja kordamisest ning tunni teises pooles tehakse harjutusi kogu kehale, kasutades selleks nii erinevaid vahendeid kui ka oma keharaskust.

 

  • Alates 30.09  StepINTOtheWeekend

L kell 12.15 /treener Kaiu Guk/

Taas on tagasi tunniplaanis stepi tund, mis algab soojendusega. Sellele järgneb kombinatsioon stepipingiga ning sarnaselt body tunni ülesehitusele koosneb tunni lõpusosa lihastreeningust ja venitusest.

Sulge

Tule proovima!

Kutsume Sind meie mõnusasse, hubasesse klubisse külla, et tutvustada klubi võimalusi.

Saada kontakt

   
Sulge