Arctic Sport Club uudised

Uudised

18.09.2017

Tallinna Arctic uueneb!

Oktoobri esimestel nädalatel on oodata suuremat sagimist Tallinna klubis, sest klientide heaolu tagamiseks viime läbi uuenduskuuri jõusaalides ja garderoobides. Klubi kinni ei lähe! Jõusaalide remont toimub ühe korruse kaupa ning kasutusele võtame ajutiselt esimese korruse varugarderoobid.

Arctic Sport Club omanikfirma Impuls LTU investeerib Arctic Sport Tallinna klubisse üle veerand miljoni euro. Suuremad muudatused puudutavad riietusruume ning nii esimese, kui teise korruse jõusaali. Jõu- ja kardioseadmed vahetatakse välja uute vastu ning teise korruse jõusaali luuakse suur ja kaasaaegne funktsionaaltreeningu ala.

 

Fookus on teha kliendi jaoks klubi külastamine nii hubaseks ja mõnusaks kui võimalik. Näiteks naiste riietusruumi muudame märkimisväärselt buduaarilikumaks. Detailid loevad, loodame ületada väikeste pisiasjadega klientide ootusi.

 

Jõusaali ala laieneb samuti. Oleme pidevalt soovinud pakkuda oma klientidele võimalikult avarat pinda treenimiseks, et keegi ei peaks tipptundidel mõne masina või pingi juures järjekorras seisma. Teame, et ajab ikka meele mustaks küll, kui oled soojenduse ära teinud ja siis avastad, et enamike masinate juures on 2-3 inimest ootel.

 

Uued jõusaali seadmed tarnib spordiklubisse ettevõte Fysioline. Võtame kasutusele kõrgeima saadaoleva kvaliteediga seadmed brändidelt Gym80 ja Matrix. Kuigi turul on olemas väga mitmeid treeningvahendite pakkujaid, lõime Fysioline’ige käed, sest soovime kasutada ainult parimat. 

 

Fysioline Eesti tegevjuht Virgo Tamm ütles koostöö kohta Arctic Sport Clubiga, et tegemist on ühe mastaapsema fitness-klubi rekonstrueerimisprojektiga mida Eestis tehtud. Vahetatakse välja kõik garderoobide kapid, jõusaalide põrandakatted, suur osa jõu- ning kardioseadmeid. Kuna fitnessimaailm on selle viimase 15 aasta jooksul väga palju muutunud, siis kaasajastatakse Arcticu jõusaale vastavalt, tehes juurde uusi treeningalasid ning uuendatakse seadmeid juba tuttavate tootjate Gym80 ja Matrix masinatega ning lisavarustusega. Ka seni on Arctic Sport Clubis kasutatud Gym80 ja Matrix seadmeid ning tagasiside klientidelt on olnud suurepärane.

 

Gym80 on Saksamaa juhtiv jõumasinate tootja, olles valitud Saksamaa, Šveitsi ja Austria klubiomanike poolt parimaks jõuseadmete tootjaks juba enam kui 10 järjestikusel aastal maailma suurimal prof.fitnessala messil FIBO, mis toimub kord aastas Saksamaal. Iga seade tehakse hoolikalt vastavalt kliendi tellimusele nagu rätsepaülikond, mis loodud toimima ladusalt aastakümneid ning on oma ergonoomika ja välimusega tõeline oma ala kunstiteos. Kardiomasinad vahetatakse maailma suuruselt teise USA prof. fitness-seadmete brändi Matrixi innovatiivsete masinate vastu, olles varustatud nii virtuaaltreeningu programmide, interneti treeningäppide kui meelelahutusvõimalustega ja olles seega oma maailma viimane sõna.

 

"Peale klubi renoveerimisprotsessi on tegemist kindlasti Eesti parima spordiklubiga", ütles Fysioline Eesti tegevjuht Virgo Tamm.

 

Kõik ehitustegevused ja seadmete väljavahetamine on planeeritud oktoobri kahe-kolme esimese nädalaga ära teha etappide kaupa. Oleme tööd planeerinud selliselt, et klubi ei sule päevakski uksi ja häiriksime tööde jooksul liikmeid võimalikult vähe. Garderoobide remondi ajaks suuname inimesed mõneks päevaks meie varuriietusruumidesse esimesel korrusel ning jõusaalide remont toimub kordamööda ühe korruse kaupa. Täpsemad kuupäevad avaldame jooksvalt kodulehel  ja Facebooki lehel.

 

Arctic Sport Club kuulub Baltikumi suurimasse ja kõigis kolmes Balti riigis tegutsevasse spordiklubide ketti  Impuls LTU, mille omanik on Baltcap Investeerimisfond. Impuls LTU ketti kuuluvad hetkel 24 spordiklubi Eestis, Lätis ja Leedus, liikmete arv on üle 48,000 inimese ning grupi kogukäive oli 2016 aastal üle 15,7 miljonit euro.

Sulge

Tule proovima!

Kutsume Sind meie mõnusasse, hubasesse klubisse külla, et tutvustada klubi võimalusi.

Saada kontakt

   
Sulge