Arctic Sport Club uudised

Uudised

22.10.2017

Tallinna Arcticus avas uksed ilutuba "Beauty Oasis"

Alates Sepembrist tegutseb Tallinna Arcticus ilutuba "Beauty Oasis". Saage tuttavaks Siljaga, ilutoa asutajaga! 

Silja asutas ettevõtte selleks, et naised saaksid lisaks oma loomulikule ilule veel ilusamad olla ja selleks iga hommik vähem vaeva näha. Kuna iga naine vajab vahest puhkust tavapärasest rutiinist, siis ilutuba ja Arctic spordiklubi soovivadki kõike seda neile pakkuda. Iluprotseduure saab nautida just Sinule sobival ajal, kas enne või pärast treeningut, ilma samast majast väljumata. Arcticu klientidele kehtivad ka soodushinnad.

 

Alates Septembrist pakub ilutuba klassikaliste ripsmete pikendust ja hooldust. Silja on end koolitanud ühe Eesti parima koolitaja Ruthie Belle juures ja väga armastab oma tööd. Täiendkoolituse on saanud teise Eesti tugevamate koolitajate hulka kuuluva Carmen Palmiste juures. Hetkel pakub ta vaid klassikalisi ripsmepikendusi, kuid peagi on plaan ka volüümripsmete paigaldamise oskused ja diplom saada.

Lisaks pakub ta sellist teenust nagu Lash Lift + Lash Botox + Lash Lamination, see on mõeldud nendele, kes ei taha või ei saa mingil põhjusel ripsmepikendusi kanda, aga soovivad siiski, et nende ripsmed oleks tumedad ja koolutatud. Pärast esimest protseduuri kui on soovi, saab ka kena lainerijoone, mis püsib nädalakese, olenevalt kui tihti silmi pesete. Rohkem infot pakutava kohta leiad SIIT ja Beauty Oasis Facebooki lehelt

 

Beauty Oasis tegeleb ka kulmude ja ripsmete püsivärvimisega, hetkel koolitab Silja end ka kulmude modelleerimise vallas.

Lisandunud on ka depilatsiooni teenus.

 

Broneeri aeg läbi Facebooki lehe või telefonil 5057905 ning küsi Arcticu vastuvõtust Beauty Oasis visiitkaarte.

 

Salong on avatud kokkuleppel 10:00 - 22:00.

 

Avamise puhul on ka 2 esimest kuud soodsamad hinnad teatud toodetele!

 

Tasumine toimub ainult sularahas.

Sulge

Tule proovima!

Kutsume Sind meie mõnusasse, hubasesse klubisse külla, et tutvustada klubi võimalusi.

Saada kontakt

   
Sulge