Arctic Sport Club uudised

Uudised

25.10.2017

Jõusaali seeriavõistluse I etapi tulemused

Jõusaali seeriavõistluse I etapid on edukalt läbi ning siit leiad võistluse tulemused.

TALLINNA tulemused

ÜLDKOKKUVÕTE (kükk kangiga + rippes jalatõsted)

 

Mehed

1. Erki Sõõrde - 20 punkti

2. Rašid Pulatov - 17 punkti

3. Raul Vahur - 16 punkti

4. Marko Simberg - 11 punkti

5. Mart Soesson - 10 punkti

6. Kristjan Popp - 9 punkti

7. Markku Nurme - 7 punkti / Reimo Mäesalu - 7 punkti

8. Andris Popp - 5 punkti / Karl-Rihard Penu - 5 punkti

9. Kuido Kangur - 0 punkti

Naised
 

1. Andra Moistus - 24 punkti

2. Merlin Liis - 15 punkti

3. Kristi Vaino - 13 punkti

4. Dagny Kungus - 12 punkti / Kaia Kuusemets - 12 punkti

5. Triin Rait - 11 punkti

6. Anna Gromova - 9 punkti


ÜKSIKALADE KOKKUVÕTTED

 

Kükk kangiga
 

MEHED

1. Rašid Pulatov 101x - 12p

2. Rahul Vahur 100x - 10p

3. Erki Sõõrde 93x - 8p

4. Marko Simberg 91x - 6p

5. Markku Nurme 90x - 5p

6. Andris Popp 80x - 4p

7. Reimo Mäesalu 67x - 3p

8. Karl Rihard Penu 55x - 2p

9. Kristjan Popp 54x - 1p

10. Mart Soesson 51x - 0p

11. Kuido Kangur 45x - 0p


NAISED

1. Andra Moistus 300x - 12p + 12p = 24p

2. Merlin Liis 125x - 10p + 5p = 15p

3. Triin Rait 110x - 8p + 3p = 11p

4. Dagny Kungus 101x - 6p + 6p = 12p

5. Anna Gromova 100x - 5p + 4p = 9p

6. Kaia Kuusemets 80x - 4p + 8p = 12p

7. Kristi Vaino 41x - 3p + 10p = 13p

 

Rippes jalatõsted
 

MEHED

1. Erki Sõõrde 106x - 12p

2. Mart Soesson 90x - 10p

3. Kristjan Popp 83x - 8p

4. Raul Vahur 80x - 6p

5. Rašid Pulatov 76x - 5p / Marko Simberg 76x - 5p

6. Reimo Mäesalu 74x - 4p

7. Karl Rihard Penu 71x - 3p

8. Markku Nurme 59x - 2p

9. Andris Popp 32x - 1p

10. Kuido Kangur 23x - 0p

 

NAISED

1. Andra Moistus 115x - 12p

2. Kristi Vaino 40x - 10p

3. Kaia Kuusemets 31x - 8p

4. Dagny Kungus 29x - 6p

5. Merlin Liis 23x - 5p

6. Anna Gromova 21x - 4p

7. Triin Rait 15x - 3p

 

Üldarvestuse meeste ja naiste esikolmikut ootavad auhinnad klubi vastuvõtus!

 

Vaata galeriid SIIT.

 

TARTU tulemused

ÜLDKOKKUVÕTE

 

MEHED

1. Üllar Raidla – 22 punkti

2. Henri Hämarik – 20 punkti

3. Erki Tammisaar – 18 punkti

4. Nikita Klimušev – 11 punkti/Ragnar Otsa – 11 punkti

 

NAISED

1. Veroonika Kolde – 24 punkti

2. Alina Tartu – 20 punkti

 

ÜKSIKALADE ÜLDKOKKUVÕTTED

 

Kükk kangiga

 

MEHED

1. Üllar Raidla 131x – 12p

2. Erki Tammisaar 123x – 10p

3. Henri Hämarik 50x – 8p

4. Ragnar Otsa  45x – 6p

5. Nikita Klimušev  44x – 5p

 

NAISED

1. Veroonika Kolde 120x – 12p

2. Alina Tartu 50x – 10p

 

Rippes jalatõsted

 

MEHED

1. Henri Hämarik 50x – 12p

2. Üllar Raidla 47x – 10p

3. Erki Tammisaar 44x – 8p

4. Nikita Klimušev 43x – 6p

5. Ragnar Otsa 35x – 5p

 

NAISED

1. Veroonika Kolde  50x – 12p

2. Alina Tartu 30x – 10p

 

Lisainfo seeriavõistluse kohta leiad SIIT.

Sulge

Tule proovima!

Kutsume Sind meie mõnusasse, hubasesse klubisse külla, et tutvustada klubi võimalusi.

Saada kontakt

   
Sulge