Uudised

02.01.2018

Jõusaali seeriavõistluse II etapi tulemused

Jõusaali seeriavõistluse II etapp on edukalt läbi ning siit leiad võistluse tulemused.

TALLINNA tulemused

 

ÜLDKOKKUVÕTE (sangpommi surumine üles + farmeri kõnd)

 

Mehed
 

1. Kuido Kangur - 22 punkti

2. Rašid Pulatov - 16 punkti

3. Karl-Rihard Penu - 15 punkti

4. Markku Nurme - 13 punkti

5. Rahul Vahur Kiis - 10 punkti

6. Andris Popp - 7 punkti / Kristjan Popp - 7 punkti

7. Erki Sõõrde - 6 punkti

8. Madis Allik - 4 punkti

9. Ero Sõmer - 3 punkti

10. Sander Saar - 1 punkt

11. Reimo Mäesalu - 0 punkti

12. Siim Kuuskül - 0 punkti

13. Priit Transtok - 0 punkti

14. Kermo Kaseväli - 0 punkti

 

Naised
 

1. Andra Moistus - 24 punkti

2. Kristi Vaino - 16 punkti

3. Kaia Kuusemets - 15 punkti

4. Dagny Kungus - 14 punkti

5. Kadi Soop - 13 punkti

6. Anna Gromova - 8 punkti

 

 

ÜKSIKALADE KOKKUVÕTTED:

 

Sangpommi surumine üles
 

MEHED

1. Markku Nurme 55x - 12p

2. Kuido Kangur 39x - 10p

3. Rašid Pulatov 36x - 8p

4. Raul Vahur Kiis 35x - 6p

5. Karl-Rihard Penu 32x - 5p

6. Erki Sõõrde 28x - 4p

7. Ero Sõmer 26x - 3p

8. Andris Popp 24x - 2p

9. Kristjan Popp 23x - 1p / Madis Allik 23x - 1p

10. Reimo Mäesalu 22x - 0p / Sander Saar 22x - 0p

11. Siim Kuuskül 17x - 0p / Priit Transtok 17x - 0p

12. Kermo Kaseväli 13x 0p

 

NAISED

1. Andra Moistus 72x - 12p

2. Kaia Kuusemets 32x - 10p

3. Dagny Kungus 29x - 8p

4. Kristi Vaino 25x - 6p

5. Kadi Soop 17x - 5p

6. Anna Gromova 11x - 4p


 

Farmeri kõnd


MEHED

1. Kuido Kangur 10 ringi - 12p

2. Karl-Rihard Penu 7,85 ringi - 10p

3. Rašid Pulatov 7,25 ringi - 8p

4. Kristjan Popp 7 ringi - 6p

5. Andris Popp 6,85 ringi - 5p

6. Raul Vahur Kiis 6,75 ringi - 4p

7. Madis Allik 6,5 ringi - 3p

8. Erki Sõõrde 6,35 ringi - 2p

9. Markku Nurme 6,25 ringi - 1p / Sander Saar 6,25 ringi - 1p

10. Reimo Mäesalu 6 ringi - 0p

11. Siim Kuuskül 5 ringi - 0p / Kermo Kaseväli 5 ringi - 0p

12. Aleksandr Semjonov 3 ringi - 0p / Ero Sõmer 3 ringi - 0p

13. Priit Transtok 2,75 ringi - 0p

 

NAISED

1. Andra Moistus 21 ringi - 12p

2. Kristi Vaino 9,75 ringi - 10p

3. Kadi Soop 8 ringi - 8p

4. Dagny Kungus 6,25 ringi - 6p

5. Kaia Kuusemets 5 ringi - 5p

6. Anna Gromova 4 ringi - 4p

 


Järgmine seeriavõistluse etapp Tallinnas toimub 9.jaanuaril!

 

TARTU jõusaali seeriavõistluse II etapi tulemused:

 

ÜLDKOKKUVÕTE (sangpommi surumine üles + farmeri kõnd)
 

MEHED

1. Silver Teder – 18 punkti

2. Karlos Karja – 16 punkti

3. Üllar Raidla – 15 punkti

4. Erki Tammisaar – 14 punkti

5. Ragnar Otsa – 13 punkti

6. Nikita Klimušev – 12 punkti

7. Henri Hämarik – 11 punkti

8. Ants Peetsalu – 8 punkti

9. Kait Elbe – 4 punkti

 

NAISED

1./2. Veroonika Kolde – 22 punkti

1./2. Victoria Kolde – 22 punkti

3. Sandra Metsa – 16 punkti

 

 

 

ÜKSIKALADE ÜLDKOKKUVÕTE

Sangpommi surumine üles

 

MEHED

1. Üllar Raidla 57x – 12p

2. Silver Teder 37x – 10p

3. /4. Nikita Klimušev 36x – 8p

3./4. Ragnar Otsa 36x – 8p

5.Ants Peetsalu 28x – 6p

6. Henri Hämarik 27x – 5p

7./8. Erki Tammisaar 23x – 4p

7./8. Karlos Karja 23x – 4p

9. Kait Elbe 7x – 3p
 

NAISED

1. Veronica Kolde 35x – 12p

2. Victoria Kolde 31x – 10p

3. Sandra Metsa 27x – 18p

 

 

Farmer’i kõnd

 

MEHED

1. Karlos Karja 4,31 – 12p

2. Erki Tammisaar 4,27x – 10p

3. Silver Teder 4 – 8p

4. Henri Hämarik 3,25 – 6p

5. Ragnar Otsa 3,23 – 5p

6. Nikita Klimušev 3,3 – 4p

7. Üllar Raidla 3 – 3p

8. Ants Peetsalu 2 – 2p

9. Kait Elbe 1 – 1p

 

NAISED

1. Victoria Kolde 2,67 – 12p

2. Veronica Kolde 2,14 – 10p

3. Sandra Metsa 1,55 – 8p

 

Järgmine seeriavõistluse etapp Tartus toimub 11.jaanuaril!

 

 

Üldarvestuse meeste ja naiste esikolmikut ootavad auhinnad klubi vastuvõtus! Palju õnne! :)

 

Vaata eelmise etapi tulemisi siit.

 

 

 

Sulge

Tule proovima!

Kutsume Sind meie mõnusasse, hubasesse klubisse külla, et tutvustada klubi võimalusi.

Saada kontakt

NB! Klubi lahtiolekuajad 24.02 Loe lähemalt
   
Sulge