Uudised

10.01.2018

Jõusaalivõistluse III etapi tulemused

Jõusaali seeriavõistluste III etapi tulemused nii Tallinnas kui Tartus leiad siit.

TALLINNA TULEMUSED

 

ÜLDKOKKUVÕTE (Jalapress + topispalli `slam`)

 

Mehed
1. Kristjan Popp - 22 punkti 260x

2. Raul Vahur Kiis - 22 punkti 201x

3. Andris Popp - 16 punkti

4. Sander Saar - 15 punkti

5. Rašid Pulatov - 13 punkti

6. Karl-Rihard Penu - 12 punkti / Markku Nurme - 12 punkti

7. Erki Sõõrde - 11 punkti

8. Kuido Kangur - 10 punkti

9. Reimo Mäesalu - 8 punkti

10. Aleksandr Silenko - 6 punkti

11. Priit Transtok - 4 punkti

12. Ero Sõmer - 3 punkti

 

Naised

1. Andra Moistus - 22 punkti

2. Anna Gromova - 18 punkti

3. Kaia Kuusemets 16 punkti 172x

4. Dagny Kungus - 16 punkti 151x

5. Kristi Vaino - 15 punkti

 

 

ÜKSIKALADE KOKKUVÕTTED

Jalapress

MEHED

1. Kristjan Popp 216x - 12p

2. Raul Vahur Kiis 155x - 10p

3. Andris Popp 103x - 8p

4. Erki Sõõrde 91x - 6p

5. Sander Saar 82x - 5p

6. Markku Nurme 77x - 4p

7. Rašid Pulatov 71x - 3p

8. Reimo Mäesalu 63x - 2p

9. Aleksandr Silenko 45x - 1p

10. Kuido Kangur 39x - 0p

11. Karl-Rihard Penu 35x - 0p / Priit Ttranstok 35x - 0p

12. Ero Sõmer 20x - 0p

 

NAISED

1. Anna Gromova 205x - 12p

2. Andra Moistus 201x - 10p

3. Kaia Kuusemets 129x - 8p

4. Dagny Kungus 106x - 6p

5. Kristi Vaino 64x - 5p

 

Topispalli `slam`

MEHED

1. Karl-Rihard Penu 46x - 12p / Raul Vahur Kiis 46x - 12p

2. Rašid Pulatov 44x - 10p / Kuido Kangur 44x - 10p / Sander Saar 44x - 10p / Kristjan Popp 44x - 10p

3. Andris Popp 43x - 8p / Markku Nurme 43x - 8p

4. Reimo Mäesalu 41x - 6p

5. Erki Sõõrde 40x - 5p / Aleksandr Silenko 40x - 5p

6. Priit Transtok 37x - 4p

7. Ero Sõmer 30x - 3p

 

NAISED

1. Andra Moistus 46x - 12p

2. Kristi Vaino 45x - 10p / Dagny Kungus 45x - 10p

3. Kaia Kuusemets  43x - 8p

4. Anna Gromova 31x - 6p

 

Eelmiste etappide tulemusi näed SIIT.

 

Jõusaali seeriavõistluse I, II ja III etapi üldkokkuvõte TALLINN

Mehed

Kohad 1-7 kandideerivad hetkeseisuga peaauhinnale
 

1. Raul Vahur Kiis - 48 punkti

2. Rašid Pulatov - 46 punkti

3. Kristjan Popp - 38 punkti

4. Erki Sõõrde - 37 punkti

5. Kuido Kangur - 32 punkti

    Karl-Rihard Penu 32 punkti

    Markku Nurme - 32 punkti

6. Andris Popp - 28 punkti

7. Reimo Mäesalu - 15 punkti
 

8. Sander Saar - 16 punkti

9. Marko Simberg – 11 punkti

10. Mart Soesson – 10 punkti

11. Ero Sõmer - 6 punkti

12. Aleksandr Silenko - 6 punkti

13. Madis Allik - 4 punkti

14. Priit Transtok - 0 punkti + 4

15. Siim Kuuskül - 0 punkti

16. Kermo Kaseväli - 0 punkti


 

Naised

Kohad 1-5 kandideerivad hetkeseisuga peaauhinnale
 

1. Andra Moistus - 70 punkti

2. Kristi Vaino - 44 punkti

3. Kaia Kuusemets - 43 punkti

4. Dagny Kungus - 42 punkti

5. Anna Gromova - 35 punkti
 

6. Merlin Liis - 15 punkti

7. Kadi Soop - 13 punkti

8. Triin Rait - 11 punkti

 

TARTU TULEMUSED

 

ÜLDKOKKUVÕTE

MEHED

1. Üllar Raidla – 22 punkti

2. Erki Tammisaar – 18 punkti

3. /4. Nikita Klimušev – 14 punkti

3./4. Ragnar Otsa – 14 punkti

5. Henri Hämarik – 13 punkti

6. Toomas Hansen – 9 punkti

 

NAISED

1./2. Veronica Kolde – 24 punkti

1./2. Victoria Kolde – 20 punkti

 

ÜKSIKALADE ÜLDKOKKUVÕTE

Jalapress

MEHED

1. Erki Tammisaar 71x – 12 punkti

2. Üllar Raidla 41x – 10 punkti

3. Henri Hämarik 40x – 8 punkti

4. Ragnar Otsa 33x – 6 punkti

5. Toomas Hansen 24x 5 punkti

6. Nikita Klimušev 23x – 4 punkti

 

NAISED

1. Veronica Kolde 70x – 12 punkti

2. Victoria Kolde 61x – 10 punkti

 

Topispalli ’slam’

MEHED

1. Üllar Raidla 44x – 12 punkti

2. Nikita Klimušev 43x – 10 punkti

3. Ragnar Otsa 42x – 8 punkti

4. Erki tammisaar 40x – 6 punkti

5. Henri Hämarik 37x – 5 punkti

6. Toomas Hansen 27x – 4 punkti

 

NAISED

1. Veronica Kolde 49x – 12p

2. Victoria Kolde 37 – 10p

 

Sulge

Tule proovima!

Kutsume Sind meie mõnusasse, hubasesse klubisse külla, et tutvustada klubi võimalusi.

Saada kontakt

   
Sulge