Arctic Sport Club uudised

Uudised

29.01.2018

UUED treeningud Tartu Arcticus

Oleme lisanud treeningplaani uusi põnevaid treeninguid, mis on proovimist väärt! ;)

WaterBalance

 

WaterBalance on 45 minutiline basseinitreening Stand Up paddleboard (SUP) laual. Treeningus sooritatakse jooga ja üldharjutuste elemente. Tavapärase põrandatreeningu asemel kasutatakse vee pinnal olevat lauda, mis teeb tegevuse tänu ebastabiilsele pinnale raskemaks ja keha liikumise ning tasakaalu paremini tunnetatavaks. Rahulikus tempos sooritatavad harjutused, sujuv üleminek ühelt soorituselemendilt teisele ning tasakaalustatud hingamine teevad treeningust ühtselt nauditava terviku. Tund arendab tasakaalu, keha tunnetust, liikuvust ning treenib kogu keha lihaseid. Tasakaalu hoidmisega tehtavad harjutused aktiveerivad eriti tugevalt meie jala- ja kerelihaseid. Soe ja niiske treeningkeskkond aitab kaasa liikuvust nõudvate harjutuste sooritusvõime parandamisele, samuti kiirendab meie ainevahetuslikke protsesse. Treening on sobilik kõigile, kes otsivad uusi väljakutseid ja vaheldust. Kasuks tuleb eelnevalt Bodybalance ja Jooga treeningute külastamine.Treeningriietuseks soovitame ujumisriideid koos liibuvate treeningpükstega (lühikesed või 3/4 pikkusega). Pesemine enne tundi on nagu iga teisegi basseinitreeningu puhul kohustuslik. Tunni külastajal peab olema elementaarne ujumisoskus.

 

WaterBalance teisipäeval kell 12:00, juhendab Aina Kikas.

 

HIITCIRCUIT 40

 

HiitCircuit 40 on kõrge intensiivsusega kogu keha intervalltreening ringmeetodil. Harjutusi sooritatakse valdavalt oma keharaskusega ning minimaalse puhkepausiga. Tund algab 10 minutilise soojendusega, millele järgneb 20 minutiline põhiosa erinevatest jõu-, jooksu- ja hüppeharjutustest ning lõppeb 10 minutilise lõdvestuse ja venitusega. 

 

HiitCircuit 40  alustab kolmapäeval 7.veebruaril kell 7:30 hommikul. Treeningut juhendab Laura Põldoja.

 

 

XL TREENING

 

XL treening on  mõeldud neile, kel on ülekaalu. Suunatud kehakaalu langetamisele, koos toitumisinformatsiooniga. Üks kord kuus on treening basseinis. 

 

XL treening alustab neljapäeval 8.veebruaril kell 16:00. Treeningut viib läbi toitumisnõustaja ja rühmatreener Artur Minenko.

 

 

Sulge

Tule proovima!

Kutsume Sind meie mõnusasse, hubasesse klubisse külla, et tutvustada klubi võimalusi.

Saada kontakt

   
Sulge