Arctic Sport Club uudised

Uudised

17.04.2018

WaterBalance treeningud toimuvad kuni aprilli lõpuni

WaterBalance treeningud Arctic spordiklubides toimuvad kuni aprilli lõpuni. Alates maist saab SUP laudadega surfata juba Kakumäe rannas Fansurfi Surfikoolis.  

WaterBalance

on 45 minutiline basseinitreening Stand Up paddleboard (SUP) laual. Treeningus sooritame jooga, pilatese ja üldharjutuste elemente. Tavapärase põrandatreeningu asemel kasutame vee pinnal olevat lauda, mis teeb tegevuse tänu ebastabiilsele pinnale raskemaks ja keha liikumise ning tasakaalu paremini tunnetatavaks. Rahulikus tempos sooritatavad harjutused, sujuv üleminek ühelt soorituselemendilt teisele ning tasakaalustatud hingamine teevad treeningust ühtselt nauditava terviku. Tund arendab tasakaalu, keha tunnetust, liikuvust ning treenib kogu keha lihaseid.

 

Tasakaalu hoidmisega tehtavad harjutused aktiveerivad eriti tugevalt meie jala- ja kerelihaseid. Soe ja niiske treeningkeskkond aitab kaasa liikuvust nõudvate harjutuste sooritusvõime parandamisele, samuti kiirendab meie ainevahetuslikke protsesse.

 

Treening on sobilik kõigile, kes otsivad uusi väljakutseid ja vaheldust. Kasuks tuleb eelnevalt Bodybalance ja Jooga treeningute külastamine. Treeningriietuseks soovitame ujumisriideid koos liibuvate treeningpükstega (lühikesed või 3/4 pikkusega).

Pesemine enne tundi on nagu iga teisegi basseinitreeningu puhul kohustuslik. Tunni külastajal peab olema elementaarne ujumisoskus.

 

Tule ja proovi WaterBalance treeningut Tartu klubis teisipäeval kell 12:00 ning Tallinna klubis pühapäeval kell 17:30.

Sulge

Tule proovima!

Kutsume Sind meie mõnusasse, hubasesse klubisse külla, et tutvustada klubi võimalusi.

Saada kontakt

   
Sulge