Arctic Sport Club uudised

Uudised

25.04.2018

UUS! JOOKSUTREENINGUD Tallinna klubis

Alustame jooksutreeningutega, mida juhendab treener Evelin Talts.

Jooksutreeningu ABC

Jooksmine on tore ja alati kättesaadav treeningvahend. Samas on joostes väga lihtne üle pingutada, saada vigastus vms. Tunnis õpime valima õiget jooksutempot ja kasutama õiget jooksutehnikat. Lisame treeningusse vajalikud jooksu ja hüppeharjutused, valmistume rahvajooksudeks ja arutame, kuidas kombineerida jooksutreeningut ja toitumist. Soovitame käia jooksutreeningute ABC’l järjepidevalt mai algusest kuni juuni lõpuni, et mitte ilma jääda Sinule olulisest informatsioonist.

 

Jooksutreeningute ABC alustab 5. mail kell 10:00-11:15 ning toimub igal laupäeval kuni 16. juunini. 

 

Trennis osalemiseks registreeru läbi kodulehe või klubi vastuvõtus ning enne treeningut võta vastuvõtust ka pilet. Osalema on oodatud ka huvilised, kes ei ole Arctic spordiklubi liikmed. Sellisel juhul tuleks registreeruda klubi vastuvõtus või telefonil 651 2400 ning tasuda osalustasu 7 €/kord.

 

Kohtume 5 minutit enne trenni algust Arctic spordiklubi kohvikus!

 

 

Tervisetreening

Tahaks õues liikuda, aga üksi tegutsemiseks kipub motivatsiooni ja teadmisi väheks jääma? Sel puhul on abi kord nädalas Glehni pargis toimuvast ühistreeningust, kuhu on oodatud igas vanuses ja sportlikus vormis inimesed - leiame jõukohased harjutused igaühele. Jookseme, kõnnime, võimleme, teeme jooksu- ja jõuharjutusi. Arendame vastupidavust, jõudu, osavust ja painduvust. Treening toimub iga ilmaga!

 

Kohtumispaigaks on Glehni park - Hiiu staadioni terviserajal oleva venitusseina juures. Kui jääd hätta koha leidmisel, siis helista julgelt treener Evelin Taltsile 56488781.


Arctic Spordiklubi liikmetele on treening TASUTA kui kohapeal on ette näidata klubiliikme kaart. Mitte klubiliikmetele on osalustasu 5 €/kord, mis tuleb tasuda kohapeal.

 

Tervisetreening alustab 8. mail ning toimub teisipäeviti kell 19:00-20:30.

 

Loe meie blogist lähemalt, kes on Evelin Talts.

Sulge

Tule proovima!

Kutsume Sind meie mõnusasse, hubasesse klubisse külla, et tutvustada klubi võimalusi.

Saada kontakt

   
Sulge