Uudised

11.05.2018

Mind&Body ERINÄDAL Tartu klubis

21. - 27. mai keskendume Arctic spordiklubides Mind&Body trennidele. Kavas on põnevad treeningute kombinatsioonid ning avastamist leidub igale maitsele.

Päikesetõusujooga

T. 22.05 kell 7.45, Kaiu Guki juhendamisel. Meie tunniplaanis täiesti ainulaadne ja vaid mind ja body nädala raames toimuv värskendav algus Sinu hommikule. Tule siruta keha ja ärata meel.

 

AquaPosture

T. 22.05 kell 8.30, Krista Majaku juhendamisel. Tunnis keskendutakse lülisamba mobiliseerimisele ja treenimisele, kasutades nii vee takistust, kui ka erinevaid basseinivahendeid. Tund on veidi rahulikumas tempos kui klassikaline vesiaeroobika ja nõuab pigem enesekontrolli, keskendumist ja oma lihaste tunnetamist.

deepWORK meets bodyART

T.22.05 kell 18.20, juhendab Herle Mangus. Tund, kus kohtuvad deepWORK ja bodyART. Tule ja tutvu mõlema treeninguga ühe tunni jooksul!

Dünaamiline Venitusteraapia

N. 24.05 kell 8.30. Tegu on rahuliku venitustunniga, mis koosneb valdavas enamuses dünaamilistest venitusharjutustest, mis virgutavad keha, venitavad liigeseid, kõõluseid ja lihaseid ning ergutavad vaimu. 

 

bodyART Seenioridele

N.24.05 kell 11.15, on bodyART tund, mis on kohandatud seeniorite jaoks, minimeerides riskiharjutusi. bodyART® on Robert Steinbacheri poolt loodud kogu keha treening , mis baseerub viiel traditsioonilisel Hiina meditsiini elemendil. Harjutused on koos hingamisega kombineeritud ühtseks tervikuks ja  mõjutatud nii joogast, füsioteraapiast, erinevatest idamaistest tehnikatest kui tavapärasest jõutreeningust.

 

Jälgi tunniplaani, sest eritunde on veel lisandumas!

 

Sulge

Tule proovima!

Kutsume Sind meie mõnusasse, hubasesse klubisse külla, et tutvustada klubi võimalusi.

Saada kontakt

   
Sulge