Arctic Sport Club uudised

Uudised

11.05.2018

Mind&Body ERINÄDAL Tartu klubis

21. - 27. mai keskendume Arctic spordiklubides Mind&Body trennidele. Kavas on põnevad treeningute kombinatsioonid ning avastamist leidub igale maitsele.

Päikesetõusujooga

T. 22.05 kell 7.45, Kaiu Guki juhendamisel. Meie tunniplaanis täiesti ainulaadne ja vaid mind ja body nädala raames toimuv värskendav algus Sinu hommikule. Tule siruta keha ja ärata meel.

 

AquaPosture

T. 22.05 kell 8.30, Krista Majaku juhendamisel. Tunnis keskendutakse lülisamba mobiliseerimisele ja treenimisele, kasutades nii vee takistust, kui ka erinevaid basseinivahendeid. Tund on veidi rahulikumas tempos kui klassikaline vesiaeroobika ja nõuab pigem enesekontrolli, keskendumist ja oma lihaste tunnetamist.

deepWORK meets bodyART

T.22.05 kell 18.20, juhendab Herle Mangus. Tund, kus kohtuvad deepWORK ja bodyART. Tule ja tutvu mõlema treeninguga ühe tunni jooksul!

 

YogaFunc Playground

K. 23.05 kell 9.30, juhendavad Aina Kikas ja Herle Mangus.

Mind ja Body nädala raames on tund palju huvitavam ja mängulisem. Ole kohal! Yogafunc on Ashtanga jooga harjutustel põhinev muusikaline joogatund. See on jõuline ning dünaamiline tund, kus iga loo ajal keskendutakse erinevatele tehnikatele (päikesetervitus, tasakaal, jõud jpm.) ja iga harjutus on seotud hingamisega. Yogafunci trennis on garanteeritud positiivsed emotsioonid ning hea tuju.

 

Foam Roller Fit

K. 23.05 kell 17.30 ja P. 27.05 kell 17.15, juhendab Eve Reitalu. Mind ja Body nädala raames toimuv eritreening vahurullidega. Rahulikus tempos sooritatavad, liikuvust parandavad ning lihaseid toniseerivad harjutused moodustavad ühtse terviku, mis arendab meid parema vormi ja kaunima rühi suunas. Terve selg on hea enesetunde üks aluseid. Tund koosneb selja ja kogu keha liikuvusharjutustest ning erinevatest selja- kõhulihaseid tugevdavatest harjutustest. Treening lõpeb mõnusate lõõgastusharjutustega. Tundi teeme sokkides või paljajalu.

 

Eri! Shindo®

K. 23.05 kell 18.35, juhendab Riina Kasterpalu. Puusi, alaselga ja närvisüsteemi turgutav shindo eritund!!! Shindo® on järjest arenev meetod, mille looja on jaapanlanna Kazuko Kuratomi. Shindo ergutab energia-, lümfi- ja vereringet, parandab rühti ja liigeste liikuvust, tasakaalustab närvisüsteemi, vähendab ärevust. Tunnis teeme erinevaid harjutusi, mis aitavad leevendada pingeid seljas, õlavöötmes ja kaelas. Harjutused treenivad kehasisest tähelepanu ja kohalolemise oskust ning õpetavad end hingamise abil tõhusamalt lõdvestama. Tunnis vahelduvad venitusasendid meditatiivsete pausidega, taustaks mängib vaikne lõõgastav muusika.

 

Dünaamiline Venitusteraapia

N. 24.05 kell 8.30. Tegu on rahuliku venitustunniga, mis koosneb valdavas enamuses dünaamilistest venitusharjutustest, mis virgutavad keha, venitavad liigeseid, kõõluseid ja lihaseid ning ergutavad vaimu. 

 

bodyART Seenioridele

N.24.05 kell 11.15, juhendab Herle Mangus. Tund on kohandatud seeniorite jaoks, minimeerides riskiharjutusi. bodyART® on Robert Steinbacheri poolt loodud kogu keha treening , mis baseerub viiel traditsioonilisel Hiina meditsiini elemendil. Harjutused on koos hingamisega kombineeritud ühtseks tervikuks ja  mõjutatud nii joogast, füsioteraapiast, erinevatest idamaistest tehnikatest kui tavapärasest jõutreeningust.

 

 

AquaBallett 40

N. 24.05 kell 18.30, juhendab Jaana Nagirnaja. 

Tegu on veidi tantsulisema, aga ka rahulikuma tunniga, kui tavaline vesiaeroobika. Tund sisaldab balleti elemente, aga tunnis osalemiseks ei pea olema mingeid eelnevaid tantsukogemusi. Tule kindlasti uudistama!

 

 

Jooga SELJA Eri

R. 25.05 kell 10.15, juhendab Ann Roost. Selle joogatunni harjutused ei nõua erilist füüsilist pingutust, küll aga õiget hingamist ja tähelepanu koondamist. Nii aitab see tund parandada keskendumisvõimet ja enesetunnet, leevendada valusid ja pingeid, tugevdada immuunsüsteemi. Õpid lõdvestuma ja veel palju muud head :) Tule proovi järgi!

 

SlowFlow Tuhara Eri

R. 25.05 kell 18.20, juhendab Jaana Nagirnaja. Rahuliku muusika saatel mõnus lihastreeningu tund, kus põhirõhk on tuhara treenimisel. Tund lõpeb tavapärasest pikema venitusega.

 

 

Tule ja leia just endale sobiv eritreening!

 

Sulge

Tule proovima!

Kutsume Sind meie mõnusasse, hubasesse klubisse külla, et tutvustada klubi võimalusi.

Saada kontakt

   
Sulge