Arctic Sport Club uudised

Uudised

11.05.2018

Mind&Body ERINÄDAL Tallinna klubis

Kehale ja meelele keskenduv Mind&Body nädal toimub ka Tallinna klubis 21. - 27. mail. Tule üksi, koos sõbraga või terve perega ning võta osa erilistest ning mõnusatest treeningutest.

CORE FLOW

Esmaspäev kell 9:15, treeningut juhendab Ethel Otsason

Eritreening / Mõnusa rahuliku muusika saatel ühtlase tempoga kulgev treening, kus kasutatakse dünaamilisi liikumisi/harjutusi, mis on inspireeritud joogast  ja pilatesest.

Treeningu teises pooles on klassikalised kõhu- ja seljalihaste harjutused. Põhirõhk on kere piirkonna liikuvuse arendamisel. Lisaks paranevad painduvus ning tasakaal. Treening lõppeb staatiliste venitusharjutustega.

 

VINYASA YOGA

Esmaspäev kell 19:45, mõnusat keha ja vaimu treeningut juhendavad ühed parimad treenerid Ethel Otsason ja Kristel Tamm kahekesi.

See on joogatund, kus hingamine ühendatakse liikumisega. Liikumine on voolav ja sujuv, koosnedes erinevate joogaasendite seeriatest. Kuulame ja austame oma keha ning sooritame harjutusi vastavalt sellele. Tund lõpeb lõdvestuse ja meditatsiooniga. Regulaarselt joogat praktiseerides paraneb nii füüsiline kui vaimne tasakaal ning kontakt iseendaga.

 

SAUNA Yoga

Teisipäev kell 11:20, neljapäev 19:00 ja pühapäev kell 19:25. Treeningut juhendab Lenne Allandi-Väli.

Sauna Yoga kombineerib sauna vaikuse ja soojuse lihtsate joogapoosidega ning hingamisega, et leida tee rahu ja lõõgastumiseni.

Sauna Yoga on 30-minutiline, erinevaid joogastiile ühendav sessioon, mida viiakse läbi kerges riietuses 50°C – 55°C köetud saunas.

Enamik saunajooga poosidest on lihtsad, eeldades liigutuste kordamist ja erinevate asendite kuni mõneminutilist hoidmist.  See on ideaalne treening igas vanuses inimestele, olenemata nende treenitusest või eelnevast kokkupuutest joogaga.

Selle asemel, et laadida telefoni, on Sauna Yogas võimalus laadida iseennast rahu, vaikuse  ja uue energiaga!

NB! Sauna Yoga treening on ainult naistele, toimub naiste riietusruumi saunas ning selga pane on kerged treeningriided, kaasa võta kindasti veepudel ja oma rätik istumise alla.

 

YIN-YANG YOGA’75

Teisipäeval kell 19:45, juhendab Inge Nelk

Rahulikus tempos kulgev tund keskendub pikkadele venitustele. Asendites püsimisel (3 - 5 min) toimub läbi venituste ja lõdvestuste pidev sidekoe stimulatsioon, mis parandab liigeste olukorda ja liikuvust. See omakorda suurendab kogu keha liikuvusulatust (painduvust). Sujuvad liikumised ja rahulik mõtestatud hingamine aitavad laadida keha energiasüsteemi ning suunavad väga loomulikul viisil meie tähelepanu sissepoole, luues lõdvestunud, meditatiivse seisundi. Tund sobib nii alustajatele, kui edasijõudnutele.

 

Päikesetõusujooga

Kolmapäeval kell 7:45, treeningut juhendab Ethel Otsason

Meie tunniplaanis täiesti ainulaadne ja vaid mind ja body nädala raames toimuv värskendav algus Sinu hommikule. Tule siruta keha ja ärata meel.

 

 

Keha ja meele jooks

Kolmapäeval kell 11.15, juhendab Maiu Herzmann

Tunnis kasutatakse abivahendina spetsiaalset ümber keha pandavat vesti, mis hoiab treenijat kogu tunni vältel vee peal. Vest võimaldab sooritada jõulisemaid ning suurema amplituudiga liigutusi, sealjuures põhja puutumata. Süvavee jooksus toimub pidev liikumine, kasutades peale tavalise jooksu ka kõikvõimalikke teisi erinevaid edasiliikumise viise. Treeningus on võimalus muuta intervalle, kiiruseid ja intensiivsust. Jooksu vahele tehakse erinevaid vahendeid kasutades jõuharjutusi kõikidele suurematele lihasgruppidele.

 

PERE JOOGA

Kolmapäeval kell 16:30, treeningut juhendab Kristel Tammin

Perejoogas lähenetakse joogale loovalt ja mänguliselt. Sageli pakub tund üllatust just lastele, kui nad näevad, kuidas vanemad kaasa teevad. Tunni puhul pole vaja eelnevat füüsilist ettevalmistust.

Joogaharjutusi sooritatakse ühiselt läbi mängude ja lugude jutustamise. Treeningust võivad osa võtta võsukesed koos oma vanematega.

 

deepWORK meets bodyART

kolmapäeval kell 17:30 ja reedel kell 17:30, treeningut juhendab Kristel Tammin.

Tund, kus kohtuvad deepWORK ja bodyART. Tule ja tutvu mõlema treeninguga ühe tunni jooksul!

 

Spin+Foamroll

Kolmapäeval kell 18:15, treeningut juhendab Meeme Männiste
Keskmise intensiivsusega ja lihtsa ülesehitusega siseratta treening, mis on sobilik ka treeningutega alustajatele. Treeningu sisu: 40 min siseratta treeningule järgneb 20 minutiline lihashooldus vahurullidega.

 

Vinyasa Flow - Südame šakra avamine

Neljapäeval kell 10:45, tunni viib läbi Kristel Tamm

Joogatund, kus hingamine ühendatakse liikumisega. Liikumine on voolav ja sujuv, koosnedes erinevate joogaasendite seeriatest. Kuulame ja austame oma keha ning sooritame harjutusi vastavalt sellele. Tund lõpeb lõdvestuse ja meditatsiooniga. Regulaarselt joogat praktiseerides paraneb nii füüsiline kui vaimne tasakaal ning kontakt iseendaga.

 

YOGA CIKITSA

Pühapäeval kell 18:30, juhendajaks on Enely Jääger.

Yoga Cikitsa - sissejuhatus joogateraapiasse. Räägime sellest, et lihtsate joogaharjutustega on võimalik ennast ise tervendada. Räägime teooriast ja teeme ka praktikat.

 

Jälgi tunniplaani, sest põnevaid treeninguid on veel lisandumas!

Sulge

Tule proovima!

Kutsume Sind meie mõnusasse, hubasesse klubisse külla, et tutvustada klubi võimalusi.

Saada kontakt

   
Sulge