Uudised

02.03.2017

Märtsikuu treeninguudised Arcticus

Märts jätkub Arcticus juba tuttaval kursil ning üha kõrgemalt käiv päikene annab lisaks igapäevastele treeningutele veel omalt poolt doosi lisaenergiat.

Pühapäeval, 12. märtsil kell 12.00 toimub Tallinna Arcticus Pilatese õpituba, kus saavad kõik alustajad teha tutvust Pilatese põhimõtetega ning Pilateses kasutusel olevate terminite ja baas harjutustega.

 

14.märtsil kell 18.30 toimub Tallinna Arcticus Agnese juhendamisel 2 tundi kestev ja korralikku väljakutset pakkuv L1 Spinning/Emakeelepäeva maraton 120`, kus emakeele päeva auks kõlab vaid eestikeelne muusika.

 

Kuni 16.märtsini on Tartu Arcticus võimalus veel enda jaoks avastada ja nautida viimaseid SUP Core, SUP Fysio ja SUP Yoga treeninguid, enne kui SUP lauad taas väikesele suvepuhkusele lähevad.

 

Lisaks leiab nüüd neljapäeva hommikuti Tartu Arcticu tunniplaanist veel ühe Pilatese treeningu, seega pilatese sõpradel on nüüd suurepärane võimalus seda ka paaristunnina harrastada.

 

Ja endiselt ootame me Tartu Arcticusse trenni kõiki tantsuhuvilisi lapsi vanuses 9-13. Laste tantsuline võimlemine toimub igal T ja N kell 16.00. Treenerid Krista ja Karin hoolitsevad selle eest, et võimlemisest ja tantsimisest inspireeritud treeninguid oleks mitmekesised ja lõbusad ning seega ootavad lapsi lisaks veel treeningud basseinis ning lihastreeningud treeningsaalis. 

 

Märtsi keskel on põhjust rõõmustada kõigil BodyPump'i, BodyBalance'i ja BodyCombat'i sõpradel, sest Tallinna Arcticus toimuvad uute Les Mills kavade esitlused.


Märtsi lõpu pooles stardib ka Tallinna Arcticus uus ja populaarne jõusaalis alustajate kursus, seega huvilistel soovitame end juba varakult klubi vastuvõtus kursusele kirja panna.

Sulge

Tule proovima!

Kutsume Sind meie mõnusasse, hubasesse klubisse külla, et tutvustada klubi võimalusi.

Saada kontakt

   
Sulge